Наймана команда розробників
Ми можемо надати вам професійно підібраних професійних розробників, які завжди готові працювати. Створіть віддалену команду розробників і співпрацюйте зі своїми інженерами програмного забезпечення безпосередньо за допомогою знайомих вам інструментів та методів.
Послуги
Контроль якості
Отримайте ретельний поглиблений аналіз вашого продукту від сертифікованих експертів з якості (QA). Визначте потенційні вузькі місця та переконайтеся, що якість вашого товару відповідає вимогам.
UX/UI дизайн
Перевіряйте свої цифрові продукти або розробляйте нові готові до ринку рішення, щоб підвищити впізнаваність бренду та дохід за допомогою талановитих дизайнерів UX/UI.
DevOps розробка
Наймайте інженерів DevOps, щоб покращити співпрацю між командами розробників та операторів, з легкістю масштабувати ваш продукт та забезпечити надійну інфраструктуру та ефективний процес розгортання.
Технології, використані нами:
Аутстаффінг в Україні - чому варто наймати розробників тут?

Вибір найкращого місця для аутсорсингу розробки програмного забезпечення може бути досить складним завданням. Можливо, було б непогано розпочати аутсорсинг для України в 2021 році, але чи це найкращий вибір?

Коли ви розумієте, що від цього рішення залежить успіх проекту чи навіть усієї компанії, прийняти його стає ще складніше. Це дійсно велика відповідальність.


Україна давно вважається безпечною гаванню для економічно ефективного та якісного аутсорсингу ІТ. За останні 5 років його ринок праці в ІТ збільшився вдвічі і досяг 200 000 фахівців. В результаті країна була визнана однією з найбільш динамічно зростаючих ІТ -екосистем у Європі.


Аутсорсинг ІТ в Україні стає все більш популярним: Україна стає провідним напрямком аутсорсингу ІТ в Європі завдяки своїй бурхливій технологічній екосистемі, яка, за прогнозами, досягне 8,4 млрд. Дол. США за обсягом експорту галузі в 2025 р., Великому наборі талантів у 200 000 ІТ -фахівців, та міцну технічну освіту.


Українські розробники програмного забезпечення визнані серед 5-ти найсильніших ІТ-фахівців у всьому світі завдяки своєму міцному технічному досвіду, високому рівню володіння англійською мовою (70% володіють англійською мовою на рівні середнього та середнього рівня) та знанням нових дисциплін (Go, AI, big data, blockchain тощо)


Не дивно, що такі компанії, як Microsoft, Samsung Electronics та Apple, віддають перевагу аутсорсингу в Україні для створення найсучасніших програмних рішень.

Зв'яжіться з нами
Не зволікайте, ми дійсно любимо спілкуватися з нашими клієнтами :)
Імя
Email